BİZ KİMİZ?

İstanbul'un kalbinde, hukuki ihtiyaçlarınıza değer katmak ve adaleti temsil etmek için varız. 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet anlayışıyla, her anınızda yanınızdayız. Biz, acil-avukat.com, İstanbul'un en önde gelen avukatlık danışmanlık hizmeti sunan firması olarak sizlere hitap etmekten gurur duyuyoruz.
İstanbul'da köklü bir geçmişe sahip olan acil-avukat, yerel ve ulusal müvekkillerine güvenilir hukuki hizmetler sunma konusunda uzmanlaşmıştır. İstanbul'un dinamik hukuk ortamında yer alıyor ve müvekkillerimize en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz.

www.acil-avukat.com ailesi olarak, haftaiçi ve haftasonu, 7 gün, 24 saat alanında İstanbul’un birçok yerinde hazır bulunan uzman avukat meslektaşlarımızla; kaliteli ve güvenilir hizmeti, en hızlı şekilde sunmaktayız.

Gerçek ve/ veya tüzel kişilerin günün her saati bir avukat ihtiyacını doğuracak olay yaşanması ihtimali artıyor.Bu nedenle 7/24 avukat ihtiyacı artarak çoğalmaktadır. Zira en hızlı şekilde avukatlık hizmeti almanın faydaları herkes tarafından bilinmektedir. Bu kapsamda başta 7/24 ceza avukatı olmak üzere çeşitli hukuki alanlarda alanında uzman ve nitelikli avukat desteği için bize ulaşabilirsiniz.

YASAL UYARI : Bu internet sitesinde yer alan bilgiler makaleler Türkiye Barolar Birliğinin Meslek Kuralları ve ilgili mevzuatına bağlı kalınarak ve ilgili mevzuatla reklam yasağına ilişkin düzenlemelere uygun olarak hazırlanmış olup, avukat ve müvekkil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir. Böyle bir davet olarak dikkate alınmamalıdır. www.acil-avukat.com ailesi olarak; müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Aile ve Boşanma hukuku, Miras Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Şirketler ve Ticaret Hukuku, Yabancılar Hukuku, İş Hukuku ve İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için internet sitemiz iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

error: Content is protected !!
Scroll to Top