7/24 Havalimanı Avukat Desteği

Gerek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı gerekse yabancı uyruklu turist ve vatandaşların; günümüz şartlarında, ülkeye giriş çıkışı sırasında bazen bir takım sıkıntılar yaşanmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları Açısından; bazen bir hata, bazen de ufak bir ihmalimiz sebebi ile idari veya adli makamlardan, aranmamız veya yakalanma kararımız çıkabilir. buda bizi seyahatimiz sırasında çok zor durumlara sokabilir.

Ülkemize gelen turistler, ikamet izni ile kalan kişiler açısından ise farkında olmadan veya ihmalimiz sebebi ile  gün aşımı veya bir takım aksilikler sebebi ile sınır geçişinde alıkonulabiliriz. yada herhangi bir sebepten dolayı göz altına alınabilir, tutuklanabiliriz. Bu şekilde zor durumda kalan müvekkillerimiz açısından 7/24 Avukat ekimiz ile birlikte siz değerli müvekkillerimizin yanındayız.

Avukat Danışma Hattı 7/24

7/24 Avukat Hattı: 0850 30 44 7/24 arayarak ceza hukuku alanında hukuki destek alabilirsiniz

Havaalanında Yakalama ve Gözaltı İşlemleri

Hakkında yakalama kararı bulunan ya da hakkında kesinleşmiş ve infaz aşamasına geçilmiş mahkumiyet kararı olan şahısların yakalanması ve gözaltına alınması süreçlerinde nöbetçi avukatlar olarak ifade ve sorgu işlemleri aşamalarında ceza avukatı desteği verilmektedir. Havalimanında avukat desteği bazen bir suç nedeniyle gerçekleşene yakalama ve gözaltı nedeniyle olabileceği bazen de sahte pasaport nedeniyle de olabilir. 

Hangi hukuki gerekçeyle olursa olsun, bu durumda olan kişilerin ifade vermeden önce avukat danışmanlığı alması önemlidir.

Deport İşlemlerinde Avukat Desteği

Vize ihlali veya vize iptali gibi durumlar nedeniyle deport işlemi yapılan kişiler için hukuki danışmanlık ve hukuki yardım ve avukat desteği sunulmaktadır.

Vize ihlali, oturum izni ihlali, yurda giriş yasağı gibi durumlar bu tür avukatlık hizmetleri kapsamına girmektedir. Bu anlamdaki havalimanı avukat ihtiyacı daha çok yabancı uyruklu kişiler için gerekli olmaktadır.

Yabancılar hukuku kapsamında verilecek idari kararlar için başlatılacak idari dava süreçleri de yine bu hukuki kapsamdadır.

Gümrük Kanunlarına Muhalefet İşlemlerinde Hukuki Yardım

Gümrük kanunlarına muhalefet, yolcu beraberinde getirilen ve kaçak eşya sınıfına giren eşyalar nedeniyle başlatılan yasal süreçler, gümrük tebliğlerindeki limitlerin üzerinde nakit para altın veya benzeri değerler nedeniyle yapılan yasal işlemlerde avukat desteği sağlanmaktadır. Kaçak eşya, gümtük kaçakçılığı gibi suçlamalar durumunda verilecek ilk ifade son derece önem taşıdığından bu tür bir suçlama altında olan kişilerin acil avukat desteği hizmeti alması tavsiye edilmektedir

YASAL UYARI :Sitemizde yer alan bilgiler  reklam yasağına ilişkin düzenlemelere uygun olarak hazırlanmış olup, avukat ve müvekkil ilişkisi oluşturma amaçlı değildir. Böyle bir davet olarak dikkate alınmamalıdırwww.acil-avukat.com  ailesi olarak; müvekkillerimize aktif  hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti vermekteyiz. Ceza hukuku, Aile ve Boşanma hukuku, Miras Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Şirketler ve Ticaret Hukuku, Yabancılar Hukuku, İş Hukuku ve İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıda yer alan internet sitemiz iletişim kanallarından  bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Avukat Danışma Hattı 7/24

7/24 Avukat Hattı: 0850 30 44 7/24 arayarak ceza hukuku alanında hukuki destek alabilirsiniz

error: Content is protected !!
Scroll to Top