7/24 Acil Hukuki Başvuru Ve Dilekçeler Hazırlanması


Sözleşmelerin Hazırlanması:

Sözleşmeler yazılı olarak düzenlenmesi gereken evraklardır. Bu nedenle söz konusu iki veya daha çok taraf bulunmalıdır. Yasal yükümlülük bildirmekte olup, tarafların karşılıklı onay gerektirmektedir. Sözleşmede bir eylemin gerçekleştirileceği taahhüt altına alınmaktadır. Yani bu eylem bir ödeme ya da mal, hizmet teslimi gibi hususlar olmaktadır ve detaylı olarak belirtilmelidir.

Bazen hiç beklenmedik bir zaman da herhangi bir yasal yükümlülük kapsamında sözleşme hazırlamaya ihtiyaç duyarız lakin o anda her zaman hukuki destek alacak bir uzman bulamayabiliriz. biz Acil Avukat  ailesi olarak alanında Uzman Avukat ekimizle sizlere bu durumda destek olmaktayız.

Acil Dilekçe Yazılması, Başvuru yapılması, Cevap Dilekçesi Yazılması

Usul kanunumuza göre dilekçeler, başvurular, itiraz ve cevaplar; her biri ayrı ayrı farklı sürelere tabi işlerdendir. hal böyle olunca süreyi kaçırmanız demek, çoğu zaman, çok ciddi hak kayıpları hatta bazı durumlarda telafisi imkansız durumlara sebep olacaktır. biz avukat-ara.com ailesi olarak siz değerli müvekkillerimizin bu konudaki talep ve ihtiyaçları doğrultusunda alanında uzman ekibimizle, 7 gün 24 saat destek olmaktayız.

YASAL UYARI :Sitemizde yer alan bilgiler  reklam yasağına ilişkin düzenlemelere uygun olarak hazırlanmış olup, avukat ve müvekkil ilişkisi oluşturma amaçlı değildir. Böyle bir davet olarak dikkate alınmamalıdırwww.acil-avukat.com  ailesi olarak; müvekkillerimize aktif  hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti vermekteyiz. Ceza hukuku, Aile ve Boşanma hukuku, Miras Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Şirketler ve Ticaret Hukuku, Yabancılar Hukuku, İş Hukuku ve İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıda yer alan internet sitemiz iletişim kanallarından  bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Avukat Danışma Hattı 7/24

7/24 Avukat Hattı: 0850 30 44 7/24 arayarak ceza hukuku alanında hukuki destek alabilirsiniz

error: Content is protected !!
Scroll to Top